Site icon Katman Sanat

2021 Yılı Başarılarımız

2021 Yılı Başarılarımız

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Resim Bölümü

Tuğçe Sözen
Nisa Baysal
Bahadır Gör
Taner Özgül
Beyza Baskın
Beyza Gül Kaya
Ezgi Sevimli
Zeynep Şenol
Sinem Doğan
Merve Erkan

Seramik Bölümü

Synt
Defne Yeliz Yalçın
Taner Özgül
Belhhan Birinci
Beyza Büyükkapucu
Emre Dağcı
Beyza Baskın
Sinem Doğan
İbrahim Akyüz
Nur Adıgüzel
Beyza Gül Kaya
Berra Nur Ünsal
İlayda Ecem Engin
Zehra Yalçın
Bahadır Gör

Heykel Bölümü

Bahadır Gör
Nisa Baysal
Zeynep Şenol
Nur Adıgüzel
Beyza Gül Kaya
Ezgi Sevimli
Emre Dağcı
Sinem Doğan
Belhhan Birinci
Beyza Büyükkapucu
İlayda Ecem Engin

Sahne Dekorları ve Kostüm

Tuğçe Sözen
Synt
Nisa Baysal
Defne Yeliz Yalçın
Zeynep Şenol
Beyza Gül Kaya
Beyza Baskın
Merve Erkan
Ezgi Sevimli
Emre Dağcı
Berra Nur Ünsal
Taner Özgül
Bahadır Gör

Grafik Tasarım

Bahadır Gör
Ege Altınok
Defne Yeliz Yalçın
Özgü Ayça Yıldız
Ekin Ölmez

Geleneksel Türk Sanatları

Synt
Beyza Baskın
Berra Nur Ünsal
Tuana Seher Yazıcı
Defne Yeliz Yalçın
Bengü Er
Merve Erkan

Sanat Eserleri Konservasyonu Ve Restorasyonu Bölümü

Ezgi Sevimli
İlayda Ecem Engin
Bengü Er
Merve Erkan
İpek Tunalı

Tekstil & Moda Tasarımı

Tuğçe Sözen
Nisa Baysal
Zeynep Şenol
Beyza Gül Kaya
Ezgi Sevimli
Berra Nur Ünsal
Beyza Baskın
Serkan Yerebakan
Taner Özgül
Beyza Büyükkapucu

Fotoğraf Bölümü

Barış Aksu
Ege Altınok

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim Bölümü

Bahadır Gör
Belhhan Birinci
Nisa Baysal
Taner Özgül
Kaan Yılmaz

 

Seramik Bölümü

Kaan Yılmaz
Tuğçe Sözen
Günal Yılmaz
Beyza Büyükkapucu
Sinem Doğan
Dilara Aydın
Özgü Ayça Yıldız
Emre Dağcı

Heykel Bölümü

Bahadır Gör
Kaan Yılmaz

Fotoğraf Bölümü

Barış Aksu – 3.
Belhhan Birinci
Metehan Kaya
Tuana Seher Yazıcı
Defne Yeliz Yalçın
G. Yağız Altuntuva
İrem Tamcı

Grafik Tasarım

Nisa Baysal
Tuana Seher Yazıcı
Dilara Aydın
Bahadır Gör
Taner Özgül
Atıfcan Yaraç
Aycan Akarsu
Gülten Uyar
Kaan Yılmaz

Geleneksel Türk Sanatları

Gülten Uyar
Beyza Gül Kaya
Atıfcan Yaraç
Gizem Uluşahin
Aycan Akarsu
Ekin Ölmez
Merve Erkan

Tekstil & Moda Tasarımı

Synt
Gülten Uyar
Tuğçe Sözen
Serkan Yerebakan
Beyza Gül Kaya
Gizem Uluşahin
Merve Erkan

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi

Resim – İş Öğretmenliği

Ezgi Sevimli
Merve Erkan

İpek Tunalı
Ahmet Emin Mutlu

Beyza Baskın
Beyza Gül Kaya

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Çizgi Film & Animasyon

Tuğçe Sözen

 

Cam Bölümü

Aycan Akarsu
İbrahim Akyüz
Zehra Yalçın
Zeynep Şenol
Hatice Nihal Ak

Heykel Bölümü

Beyza Gü Kaya
Gizem Uluşahin

Resim Bölümü

Taner Özgül

Grafik Tasarım

Bahadır Gör

Baskı Sanatları Bölümü

Atıfcan Yaraç
Ekin Ölmez
Günal Yılmaz
Gökçe Barbarosoğlu
İkra Aydın
Merve Erkan

Seramik Bölümü

Kaan Yılmaz – 2.
Tuğçe Sözen
Günal Yılmaz
Beyza Büyükkapucu
Sinem Doğan
Dilara Aydın
Özgü Ayça Yıldız
Emre Dağcı
İkra Aydın

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Resim Bölümü

Belhhan Birinci
Zeynep Su Darıcı
Yağız Çiloğlu
Ezgi Sevimli
Synt
Nisa Baysal
Zehra Yalçın
Beyza Baskın
İpek Tunalı
Elif Nur Karahan

Fotoğraf Bölümü

Bilge Aydın – 1.
Belhhan Birinci

Heykel Bölümü

Sadettin Ayan
Balhhan Birinci
Ege Baran Altınok
Eyşan Kalafat
Duygu Coşkun
Synt
Zeynep Tunca

Grafik Tasarım

Ezgi Sevimli
Zeynep Su Darıcı
Berra Nur Ünsal
Synt
Nisa Baysal
Zehra Yalçın
Beyza Baskın
Zeynep Tunca
İpek Tunalı
Ege Baran Altınok
Sadettin Ayan

Sahne Tasarımı

Sadettin Ayan
Ezgi Sevimli
Zeynep Su Darıcı
Berra Nur Ünsal
İpek Tunalı
Beyza Baskın
Eyşan Kalafat
Nisa Baysal
Yağız Çiloğlu
Ege Baran Altınok

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi

Grafik Tasarım

Zeynep Su Darıcı – 1.
Sinem Doğan
Özgü Ayça Yıldız
Berra Nur Ünsal
Nisa Baysal
İkra Aydın
G. Yağız Altunyuva
Bahadır Gör
Taner Özgül

Bileşik Sanatlar

Ezgi Sevimli
İlayda Ecem Engin
Beyza Büyükkapucu
Nur Adıgüzel
Yağız Çiloğlu
Gökçe Barbarosoğlu

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Sanatlar

Kaan Yılmaz
Tuğçe Sözen
Günal Yılmaz
İbrahim Akyüz
İkra Aydın
Dilara Aydın

Grafik Tasarım

Atıfcan Yaraç
Zeynep Şenol
Ekin Ölmez
Tuğçe Sözen
Günal Yılmaz
Tuana Seher Yazıcı

Tekstil Ve Moda Tasarımı Bölümü

Merve Erkan
Tuana Seher Yazıcı
Şevval Atalay
Sinem Doğan
Beyza Büyükkapucu
Gülten Uyar
Merve Yılmaz
Seramik Bölümü
Kaan Yılmaz
Dilara Aydın
Esnur Duygu Yılmaz
Esma Kan
Barış Aksu
Emre Dağcı

Exit mobile version